Ogrodzenia ażurowe

2021-11-11 Łukasz

Ogrodzenia ażurowe wykorzystywane są powszechnie podczas prac budowlanych. Nie ma się co dziwić skoro ich konstrukcja sprawia, że zdają one egzamin przy zabezpieczeniu terenów pod inwestycję.

Tego typu elementy charakteryzują się wieloma cechami, które decydują o tym, że są one powszechnie wybierane przez osoby prywatne oraz firmy. Wynajemogrodzen.eu postara się odpowiedzieć na pytanie, co decyduje o tym, że ażurowe płoty budowlane są aż tak popularne. Do kluczowych kwestii w tej materii zaliczyć możemy:

Ogrodzenia ażurowe – wynajem i sprzedaż

  • Lekką konstrukcjęogrodzenia ażurowe mogą być zamontowane bez specjalistycznego sprzętu. Oznacza to, że plac budowy może być ogrodzony bez udziału osób trzecich i mnożenia niepotrzebnych kosztów. Panele z ażuru wmontowuje się w stopę z tworzywa sztucznego, a przęsła łączone są specjalistycznymi złączkami. Te ostatnie mogą być wykonane z metalu lub tworzywa PCV. Waga pojedynczego przęsła o wymiarach 3,5 m na 2,0 m to około 10 – 15 kilogramów.
  • Dużą wytrzymałośćogrodzenia ażurowe zbudowane są w taki sposób, aby nie ulegać trudnym warunkom atmosferycznym. Oznacza to, że o ile nie dojdzie do ekstremalnych zjawisk pogodowych to o zabezpieczenie placu pod budowę nie trzeba się specjalnie martwić. Panele ażurowe przetrwają trudy wichur oraz opadów śniegu. Dzięki powyższym cechom mogą one przebywać na danym terenie od początku do końca budowy.
  • Ekonomię panele ogrodzeniowe z ażuru są stosunkowo niedrogie. Już kilka przęseł wystarczy bowiem aby zabezpieczyć wykop, wygrodzić przejścia dla pieszych czy też zabezpieczyć inne newralgiczne miejsca, gdzie może zdarzyć się wypadek. Ale cena zakupu lub wynajmu ogrodzeń to nie wszystko, co wpływa na ekonomię płotów budowlanych. Najważniejsze wydają się niskie koszty pracy związane z ich montażem i demontażem. W dzisiejszych czasach ogrodzenia tymczasowe są przez to zdecydowanie popularniejsze od innych rozwiązań.

 

Ogrodzenia ażurowe
Ogrodzenia ażurowe – sprzedaż i wynajem

 

Każdy kto chciałby kupić lub wynająć ogrodzenia ażurowe może to zrobić za naszą przyczyną. Obsługujemy teren całego kraju, a poszczególne elementy dowozimy nawet tego samego dnia. Zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny.

 

  

Zamów ogrodzenie
Opłać online z dostawą na terenie całego kraju
Zarezerwuj termin