FAQ

Wiele osób zadaje nam szereg pytań dotyczących wynajmu ogrodzeń tymczasowych. W wielu przypadkach są one powtarzalne i dlatego warto je podsumować w niniejszej sekcji FAQ. Mamy nadzieję, że wątpliwości które nasuwają się Państwu w związku z procesem dzierżawnym zostaną tym samym rozwiane. Serwis, który mamy przyjemność Państwu zaoferować to nowość na krajowym rynku usług realizowanych zdalnie. A powszechnie wiadomo, że to co nowe może wątpliwości. Przejdźmy zatem do odpowiedzi na najpopularniejsze zapytania:

FAQ – najczęściej zadawane pytania przy wynajmie ogrodzeń online

  1. Czy ogrodzenia wynajęte za pośrednictwem Internetu dotrą pod wskazany adres ?

Wynajemogrodzen.eu to portal Internetowy, który pośrednicy w wynajmie paneli pełnych oraz ażurowych. Świadcząc nasze usługi korzystamy z doświadczeń najlepszych firm w branży ogrodzeniowej. Dzięki powyższemu mamy pewność, że dotrą one tam, gdzie są akurat potrzebne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy oraz klientów indywidualnych.  Terenem naszego działania objęty jest obszar całej Polski.  Gwarantujemy dostawę w 48 godzin. Ogrodzenia można zamówić tutaj

  1. Czy ogrodzenia, które zamówione zostaną online są kompletne ?

Wynajem ogrodzeń budowlanych oraz eventowych został zaprojektowany w taki sposób, aby uprościć wszelkie kwestie związane z dzierżawą paneli. Przy tworzeniu systemu zamówień naszą intencją było ułatwienie tego procesu i sprowadzenie go do minimum. Na miejsce budowy bądź wydarzenia sportowego czy kulturalnego można więc zamówić kompletne ogrodzenia, które są wyposażone w klamry spinające oraz odpowiedniego rodzaju stopy.

  1. Czy można do usługi wynajmu domówić montaż i demontaż ogrodzenia ?

Wynajem ogrodzeń online zapewnia kompleksową obsługę terenów pod inwestycje oraz przestrzeni, na których odbywają się wydarzenia plenerowe. Za naszym pośrednictwem można wybrać potrzebne Państwu elementy oraz zdecydować o ich posadowieniu przez profesjonalną ekipę montażową. W przypadku wybrania tej opcji zapewniamy darmowy za – i wyładunek poszczególnych elementów.

  1. Czy można wydłużyć okres wynajmu ?

Tak, oczywiście. W przypadku rozliczeń z naszą firmą nie istnieje konieczność zamówienia ogrodzeń na cały czas, którym będą one Państwu niezbędne. Najem może być przedłużany z „miesiąca na miesiąc”. O konieczności podjęcia kroków w celu jego wydłużenia zostaniecie Państwo powiadomieni poprzez SMS, mailowo oraz telefonicznie. Nie ma więc możliwości, aby panele zniknęły z Państwa terenu bez Waszej wiedzy.

 

FAQ - najczęściej zadawane pytania
FAQ – najczęściej zadawane pytania

 

Zamów ogrodzenie
Opłać online z dostawą na terenie całego kraju
Zarezerwuj termin