Ogrodzenia budów

2021-05-20 Łukasz

Ogrodzenia budów są konieczne do rozpoczęcia jakichkolwiek prac związanych z planowaną inwestycją. Nie ma w tym nic dziwnego skoro stanowi o tym prawo, a także zdrowy rozsądek. Ograniczenie wstępu na budowę osobom postronnym ma wiele uzasadnień.

Jedną z nich jest bezpieczeństwo osób postronnych, a jeszcze inną ochrona sprzętu i materiałów budowlanych. Ogrodzenie na terenie inwestycyjnym może być przygotowane na wiele sposobów. Płoty z siatki czy płyt OSB wymagają jednak znaczących nakładów sił oraz środków. Alternatywą do nich są ogrodzenia tymczasowe. Za pośrednictwem naszego systemu bookingowego można je zarezerwować online w dowolnej ilości i na wybrany przez Państwa dzień. Do największych zalet takiego rozwiązania zaliczyć możemy:

Ogrodzenia budów można zamówić online

  • Oszczędność nakładów czasowychogrodzenia budów przygotowane z paneli pełnych lub ażurowych są w zasadzie gotowe do tego, aby od zaraz zabezpieczyć plac budowy. Chcąc w pełni z nich skorzystać wystarczy umieścić je w stopach i połączyć specjalnymi złączkami. Ogrodzenia tymczasowe pozwalają zatem na skorzystanie z nich w krótkiej perspektywie czasowej. Jest to niezwykle ważne, kiedy w grę wchodzi dotrzymanie terminu. Czasami więc lepiej zainwestować w ich wynajem niż płacić kary za opóźnienia.
  • Niski koszt – zakup paneli ogrodzeniowych może być dość kosztowny. Jeśli więc nie planujecie ich Państwo używać w przyszłości to lepiej je wydzierżawić. Za nieduże pieniądze można się cieszyć w pełni przygotowaną do posadowienia konstrukcją o wysokich parametrach użytkowych. Nasze ogrodzenia tymczasowe są łączone metodą „rura w rurę” co znacząco podnosi ich trwałość i obniża koszt końcowej kalkulacji naprawczej.
  • Brak konieczności martwienia się o transport – konieczność ogrodzenia budów może wystąpić zarówno w dużych jak i mniejszych miejscowościach. O ile w tych pierwszych zamówienia paneli dokona się bez problemu to kłopot może wystąpić tam, gdzie nie działają lokalne przedsiębiorstwa. Alternatywą do tradycyjnej dzierżawy jest oferta naszej firmy. Za naszym pośrednictwem można zarezerwować panele ogrodzeniowe wraz z dowozem pod wskazany adres. Zasięgiem działania obejmujemy teren całego kraju.

 

Ogrodzenia budów
Ogrodzenia budów – tymczasowe ogrodzenie budowy

 

Ogrodzenia budów to temat, który na wiosnę zaprząta głowę tak firmom jak i osobom indywidualnym. Nie ma się co dziwić skoro zabezpieczenie placu budowy jest jednym z obowiązków Inwestora. Jednym z lepszych sposobów, aby pozostać w zgodzie z obowiązującym prawodawstwem są ogrodzenia tymczasowe. Panele ogrodzeniowe dzieli się na: ażurowe i pełne, a wymienione wyżej grupy uzupełniane są o barierki ochronne. Niezależnie od typu do ich największych zalet zaliczyć możemy:

Ogrodzenie budów – tymczasowe ogrodzenie działki

  • Szybkość rozstawieniaogrodzenia budów muszą być na tyle szybkie, aby nie ponosić zbyt wielu kosztów związanych z ich rozstawieniem. Tego typu właściwości ogrodzeń tymczasowych dają konkretną przewagę nad innymi rozwiązaniami. Jeśli więc zależy Państwu bezpośrednio na czasie, a pośrednio na oszczędnościach to ich wynajem wydaje się być najlepszych sposobem na uzyskanie „dwóch pieczeni na jednym ogniu”.
  • Elastyczność – bywa, że ogrodzenia budów muszą przybierać nieregularne kształty. Zabezpieczenie terenu pod inwestycję może więc nastręczać nie lada kłopotów. W przypadku paneli tymczasowych problem ten znika jak za dotknięciem „czarodziejskiej różki”. Obrys ogrodzenia reguluje się przy pomoc tzw. stóp, a poszczególne elementy łączy się spinkami. Tego typu ogrodzenie może być w każdej chwili zmienione podług potrzeb. Proces ten można zrealizować bez potrzeby angażowania wyspecjalizowanej ekipy.
  • Niższe koszty – chcąc ogrodzić budowę trzeba wziąć pod uwagę czas jej trwania. W przypadku krótszych czasookresów może się okazać, że zamiast zakupu paneli ogrodzeniowych lepiej je wynająć. W ten sposób uchronicie Państwo swój portfel przed niepotrzebnymi wydatkami. Wynajem ogrodzeń za naszym z pośrednictwem jest jedną z metod do uzyskania tego co potrzebne, niskim nakładem środków.

 

Ogrodzenia budów
Tymczasowe ogrodzenia budów – ogrodzenie działki

 

Ogrodzenia budów można dokonać na wiele sposobów. To, który z nich wybierzemy zależy w głównej mierze od nas. Warto jednak dokładnie się zastanowić, która metoda będzie dla nas najbardziej optymalna. Jeśli więc zastanawiacie się Państwo nad tym akurat teraz to zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora wynajmu. Jest on dostępny na niniejszej stronie WWW i umożliwia sprawne wykonanie obliczeń.

Zamów ogrodzenie
Opłać online z dostawą na terenie całego kraju
Zarezerwuj termin