Zamów ogrodzenia przez smartfona

2021-03-04 Łukasz

Aplikacja do zamawiania ogrodzeń to nasz nowy produkt, który pozwala na zamówienie dowolnej liczby paneli ogrodzeniowych do wybranego miejsca w Polsce. Produkt nasz dedykujemy wszystkim tym z Państwa, którzy chcą mieć swój dział zaopatrzenia  w przysłowiowej „kieszeni”.

Oprogramowanie powstało z myślą o użytkownikach smartfonów, które działają na bazie systemów Android oraz IOS. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w kraju i być może w Europie. Podobnie jak w przypadku tradycyjnej formy współpracy proces dostarczenia ogrodzeń powierzymy najlepszym Wykonawcom. Do podstawowych cech naszego software’u zaliczyć możemy:

Aplikacja do zamawiania ogrodzeń tymczasowych

  • Prostą obsługęaplikacja do zamawiania ogrodzeń wyposażona została w kreator konfiguracji usługi. Oznacza to, że oprogramowanie pozwoli Państwu wybrać potrzebne elementy, a następnie określić ich ilość oraz czasookres wynajmu. Przęsła ogrodzeniowe, które zamówicie Państwo w naszym przedsiębiorstwie są kompletne i można je od razu zamontować. Z zamówieniem ogrodzeń budowlanych poradzą sobie zarówno doświadczeni użytkownicy jak i osoby, które czynność tą wykonują po raz pierwszy.
  • Integrację z systemami płatności elektronicznej – proces zamawiania ogrodzeń tymczasowych kończy się w momencie, gdy trzeba za nie zapłacić. Z użyciem naszej aplikacji i ta czynność została zautomatyzowana. Oprogramowanie zintegrowane zostało z Przelewami24 i umożliwia proste opłacenie Państwa zamówienia. Zapraszamy do przetestowania aplikacji ogrodzeniowej i pobranie jej z Google Play lub Apple Store.
  • Zamawianie dodatkowych usługaplikacja do zamawiania ogrodzeń to kompleksowe rozwiązanie, które jest przeznaczone dla firm i osób prywatnych. Za jego pośrednictwem można zamówić nie tylko przęsła ogrodzeniowe, ale także toalety i kontenery do wywozu śmieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami w dowolnym miejsce na terenie kraju. Nasze oprogramowanie komunalne to wygoda i nowoczesność.
  • Niezawodność – wprowadzana przez nas aplikacja zanim została opublikowana przeszła szereg rygorystycznych testów. Osoby, które zajmowały się jej przygotowaniem starały się wyeliminować wszystkie błędy oraz nieścisłości. Dzięki powyższemu produkt jest przygotowany do pracy i pozwala na skorzystanie z niego w celu zamówienia ogrodzeń tymczasowych.

 

Aplikacja do zamawiania ogrodzeń tymczasowych
Aplikacja do zamawiania ogrodzeń tymczasowych

 

Linki do pobrania aplikacji

  1. Link do pobrania aplikacji na systemy Android: tutaj
  2. Link do pobrania aplikacji na systemy IOS: tutaj

 

 

Zamów ogrodzenie
Opłać online z dostawą na terenie całego kraju
Zarezerwuj termin